sql-fejleszto-progen

Állásajánlat: Junior/Medior SQL fejlesztő

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cégünk főállású

Junior/Medior SQL fejlesztő

munkatársat keres

A PROGEN Kft. immár 30 éve stabil szereplője a hazai ERP szolgáltatói piacnak. Saját fejlesztésű, hazai KKV-k számára optimalizált rendszereink közel 2000 vállalkozás munkáját segíti. sERPa Integrált Vállalatirányítási Rendszerünk agilis fejlesztői csapatába keresünk medior SQL fejlesztő kollégát.

Várunk, ha értékteremtő, változatos feladataink, valamint együttműködő, összetartó csapatunk részese szeretnél lenni!

Mi lesz a feladatod:

  • Felhasználóknak értéket teremtő ERP funkcionalitás agilis módszertan szerinti fejlesztése
    • vállalatirányítási rendszer backend fejlesztése:
      • Üzleti logika megvalósítása
      • Lekérdezések (formanyomtatványok, kimutatások, stb.)
      • Meglévő eljárások optimalizálása

Téged keresünk, ha:

  • Fontos számodra a meglévő programkód gyors megértése, optimalizálása, továbbfejlesztése
  • Rendelkezel T-SQL tapasztalattal és magas színtű tudásod van a következő területeken:
    • create, alter table, indexek,
    • bonyolult halmaz műveletek, lekérdezések magas színtű ismerete (group by, having, CTE, XML, JSON),
    • temp táblák ismerete,
  • TSQL beépített függvényeinek ismerete,
    • tapasztalat függvények, eljárások írásához
    • tranzakciók, hibakezelés, queue-k, stb
  • Képes vagy komplex feladatok megvalósítására

Várunk, ha igaz rád:

  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képessége
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Összefüggésekben való gondolkodás
  • Igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Munkafegyelem, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Hatékony kommunikáció

Előnnyel indulsz, ha az alábbiakkal is rendelkezel:

  • Felsőfokú informatikai tanulmányok
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztési tapasztalat
  • Gazdasági, logisztikai ismeretek
  • Tapasztalat a következő területeken: Delphi, C#, .NET
  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
  • Feladat kezelő rendszerben szerzett tapasztalat (Axosoft, JIRA, stb.)
  • Angolnyelv középszintű ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Együttműködő, jó hangulatú csapat
  • Inspiráló, kihívást jelentő feladatok
  • Belső oktatás, mentor program
  • Belső szakmai karrierépítés támogatása
  • Korrekt jövedelem
  • Hibrid munkavégzés (home office + színvonalas iroda)
  • Rendszeres csapatépítő események

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az allas@progen.hu címre várjuk.

A munkavégzés nyelve magyar, helyszíne Budapest XI. ker, ill. home office.